Spektrometr Fischerscope X-RAY XDV SDD

Profesjonalny spektrometr wyprodukowany przez Helmut Fischer jest niezwykle wydajnym urządzeniem. Pozwala ono między innymi na kontrolę wyjątkowo cienkich powłok w przemyśle komputerowym i elektronicznym, analizę szczątkową na przykład pod kątem niebezpiecznych substancji, analizę złota bądź innych metali szlachetnych z wysoką dokładnością, a także na mierzenie grubości oraz składu powłok NiP. Urządzenie Fischerscope charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania, a także ogromną precyzją działania.

Fischerscope X-RAY XDV
obrazek prezentujacy

Fischerscope (Spektrometr) X-Ray XDV SDD

Spektrometr Fischerscope X-RAY XDV SDD jest nowoczesnym urządzeniem fluorescencji rentgenowskiej. Posiada programowalny stolik XY wraz z osią Z przeznaczony do zautomatyzowanego mierzenia powłok i analiz szczątkowych ilości pierwiastków. Urządzenie to pozwala na zbadanie stopów złotniczych, pyłów oraz past. Wyposażone zostało w zaawansowany detektor półprzewodnikowy SDD o dużej powierzchni i zapewniający wysoką rozdzielczość. Dzięki zmiennym filtrom, kolimatorom, a także napięciom lampy możliwe jest osiągnięcie optymalnych wyników pomiarów.

Fischerscope X-RAY XDV SDD - Specyfikacja

Kierunek pomiaru idzie z góry na dół. Spektrometr został wyposażony w detektor półprzewodnikowy SDD. Stolik pomiarowy jest zmotoryzowany i posiada zakres ruchu 250 × 250 mm. Zainstalowana lampa rentgenowska to microfocus, a urządzenie nie wymaga nadzoru Państwowej Agencji Atomistyki. Spektrometr posiada dużą komorę o wymiarach 660 x 835 x 720 mm. Całkowita masa urządzenia wynosi 140 kg. W standardzie sprzęt posiada oprogramowanie Fischer WinFTM® BASIC łącznie z PDM®. Maksymalna masa próbki wynosi 5 kg.

Spektrometr Fisherscope X-RAY XDV SDD - Cena

Decydując się na zakup spektrometru w firmie ITA, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości produktów, a także profesjonalnej obsługi. Przedsiębiorstwo działa już od przeszło 20 lat, zapewniając najlepsze rozwiązania swoim klientom. Cena spektrometru Fischerscope X-RAY XDV SDD dostępnego w ofercie ITA jest bardzo konkurencyjna, zwłaszcza biorąc pod uwagę klasę oferowanego sprzętu. Cena ma zdecydowanie adekwatny poziom do niezwykle wysokiej jakości tego urządzenia, w którym zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania.

Fischerscope XDV SDD - Opinie

Spektrometr Fischerscope XDV SDD stanowi rozwiązanie cieszące się ogromną popularnością na rynku i oceniane jako jedno z najlepszych. Urządzenie otrzymuje bardzo pozytywne opinie od klientów, którzy zdecydowali się na jego zakup. W swoich opiniach użytkownicy zwracają uwagę nie tylko na świetne wykonanie, ale również na wysoką skuteczność i precyzję. Bardzo ważne jest również to, że wiele osób zwraca uwagę na duże możliwości wykorzystania, jakie oferuje ten spektrometr w różnych obszarach.