Spektrometr Fischerscope X-RAY XDL 230/240

Spektrometr Fischerscope stanowi niezawodne narzędzie, które główne zastosowanie znajduje w celach pomiarowych. Jednak jest także wykorzystywany podczas zabezpieczania niklu bądź miedzi przed działaniami korozyjnymi. Pomiary mogą zostać wykonane zarówno ręcznie, jak i automatycznie. Za sprawa swojej precyzji Fischerscope X-RAY XDL 230/240 jest narzędziem odpowiednim także do pomiarów masowo produkowanych detali pokrytych galwanicznie. Ma swoje zastosowanie w wielu dość zróżnicowanych branżach.

Fischerscope X-RAY XDL
obrazek prezentujacy

Czym charakteryzuje się spektrometr Fischerscope X-Ray XDL?

Fischerscope X-Ray XDL działa za sprawą wykonywania pomiarów grubości powłok antykorozyjnych. Wyjątkowo szybkie pomiary sprawiają, że cała praca jest jeszcze bardziej wydajna. Trwają one od 5 do 30 s. Urządzenie doskonale sprawdzi się do pomiarów zarówno jedno, jak i wielowarstwowych. Nie ma problemu także ze stopami metalu. Za jego sprawą istnieje możliwość także stosowania dużych odległości pomiarowych. Narzędzie to dokładnie analizuje główne składniki kąpieli w przemyśle galwanicznym. Prezentowany model jest odpowiedni do powierzchni o średnicy minimum 0,5 mm.

Fischerscope X-RAY XDL 230/240 - Specyfikacja

Fischerscope X-RAY XDL 230/240 mierzy od góry do dołu. Detektor posiada proporcjonalny licznik. Masa maksymalna próbki wynosi 20 kg, natomiast masa samego urządzenia to 120 kg. Posiada ono jeden stały filtr, a także standardową lampę rentgenowską. Wewnętrzne wymiary komory wynoszą odpowiednio 460 × 495 × 140 mm, natomiast ogólne wymiary to: 570 × 650 × 760 mm. Spektrometr posiada certyfikaty EN 61010, DIN ISO 3497 oraz ASTM B 568. Standardowym oprogramowaniem jest Fischer WinFTM® BASIC łącznie z PDM®.

Spektrometr Fischerscope X Ray - Cena

Cena urządzenie z pewnością nie należy do najniższych, jednak biorąc pod uwagę szereg korzyści, które za sobą niesie, jest niezwykle okazyjna. Oprócz profesjonalnego urządzenia zyskuje się także szkolenie produktowe. Oprogramowanie w języku polskim stanowi przydatny atut dla osób, które nie posługują się językami obcymi. Rozważając tę ofertę, można liczyć na profesjonalne doradztwo, a także zdalną prezentację. Produkt jest objęty serwisem zarówno gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym.

Super fachowcy pomogli mi w wyborze mimo ze nie byłem pewny co do tego jaki dokładnie model jest mi potrzebny. Sprzęt sprawuje sie dobrze i niezwykle mi pomógł ruszyć z pracą. polecam naprawde kazdemu ten sklep…. Super ludzie i przystepna cena

Maciej

BArdzo szybkie ofertowanie ze strony sklepu to na bardzo duży plus całości. Dzieki zdalnej prezentacji wiedzialem dokładnie wszystkie szczegoly i wybór byl tez zdecydowanie łatwiejszy. Na prawdę jestem zadowolony i na pewno w przyszłości bedę stawiać na tego producenta.

Witold

Oprogramowanie w języku polskim jest bardzo dużym atutem, ponieważ nie każdy z pracowników zna język angielski czy niemiecki. Teraz mam pewność, że praca jest w pełni rzetelna i wszystko jest zrozumiale co skutkuje mniejsza szansa na popełnienie błędu.

Maksymilian

Dobre jest to oprogramowanie zawarte w urządzeniu. Cały proces przechodzi bez zarzutu więc aż postanowiłem o tym napisać. Szkoda, że teraz tylko piszą jak coś im się nie podoba. Ale człowiekowi nie dogodzisz.. Ja tam jestem bardzo zadowolony!!

Antoni